سخنگوی حزب اعتدال و توسعه:

موضع‌گیری علیه دولت با اهداف انتخاباتی به صلاح کشور نیست

تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
Share/Save/Bookmark
موضع‌گیری علیه دولت با اهداف انتخاباتی به صلاح کشور نیست
 
 سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: برخی فعالان سیاسی موضوعاتی علیه دولت مطرح می‌کنند که سمت و سوی انتخاباتی دارد و به صلاح کشور نیست.

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره سخنان مطرح شده از سوی برخی اصلاح‌طلبان علیه دولت اظهار کرد: اکنون زمانی است که همه احزاب و جریان‌های سیاسی باید متحد و منسجم در کنار دولت باشند تا بتوانیم شرایط سختی که دشمنان بر کشور و منطقه حاکم کرده‌اند را پشت سر گذاریم.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه برخی تندروها و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب موضوعاتی را علیه دولت مطرح می‌کنند که به صلاح کشور نیست، تصریح کرد: این افراد اگر می‌خواهند تنور انتخابات را گرم و سمت و سوی انتخابات را  برای جریان سیاسی خود پررنگ کنند، بدانند اکنون زمانش نیست.

سبحانی‌فر گفت: شاید لیدرهای برخی جریان‌های فکری حواسشان نیست تا انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ هنوز حدود سه سال دیگر باقی است و لااقل چنین رفتارهایی را یک سال آخر منتهی به انتخابات انجام دهند، حتی اگر تلاششان برای انتخابات مجلس هم باشد اکنون زود است.

وی خاطرنشان کرد: این دولت ائتلافی است و هرچه بتوانیم بیشتر از هم‌افزایی در آن بهره‌ بگیریم موجب توسعه و پیشرفت کشور می‌شود و این گونه انشقاق‌ها فقط دشمنان را خوشحال می‌کند.
کد مطلب: 144