نشست هم اندیشی اعضای حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر بافرماندار شهرستان تنگستان برگزار شد

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳
Share/Save/Bookmark
نشست هم اندیشی  اعضای حزب اعتدال و توسعه  استان بوشهر بافرماندار شهرستان تنگستان  برگزار شد
 
نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان تنگستان با دبير و جمعی از اعضای حزب اعتدال و توسعه شهرستان تنگستان  هشتم دی ماه سالجاری برگزار شد.

 به گزارش سایت اعتدال و توسعه، در نشست هم انديشي فرماندار شهرستان تنگستان با دبير و جمعی از اعضای حزب اعتدال و توسعه شهرستان تنگستان  که با هدف بررسی فرصت های توسعه شهرستان تنگستان در حوزه نیروی انسانی  به عنوان سرمايه هاي اجتماعي دولت برگزار شد،عبدالحسن رفیعی‌پور ،فرماندار تنگستان با تاکید به اهتمام مدیران شهرستان برای توسعه همه جانبه ، گفت:برای آگاهی از ظرفیت ها، شناخت موانع و مشکلات، اتاق فكری جهت استفاده از ظرفيت جوانان و زنان و نخبگان  و صاحب نظران را  تشكيل داده ایم و با جديت  به دنبال ایجاد فرصت در تمام حوزه ها  هستیم.

در این دیدار محمد صادق حاجیانی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر با تشکر از فرماندار و معاونين ايشان با بیان مقدمه ای در خصوص اولویت ها و تلاش های دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال و اقتصاد بر پایداری و تلاش خود و همراهان و هم باوران،برای تحقق اهداف دولت و نظام اسلامی در همه زمینه ها خصوصا ظرفیت نیروی انسانی تاکید کرد. 

قاسم شکوه، دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان تنگستان  نیز با برشمردن برخی موانع  منطقه و اشاره به لزوم توجه به فرصت ها و آسیب ها و بهره گیری از توان نخبگان  به ویژه  جوانانخاطرنشان کرد: وظيفه ما احزاب اطلاع رساني خدمات دولت است.
همچنین فرماندار تنگستان  بر استفاده و بهره گیری از ظرفیت فکری و مشورتی و توانایی های نخبگان ، در شهرستان تاکید کرد.

در ادامه خانم ها سروری و پولادی و خسرو خواه عضو شوراي حزب تنگستان و دکتر عرب زاده  معاون كانون های حزب اعتدال و توسعه استان باتاکید برگفتگو و تعامل سازنده و استفاده از ظرفيت مغفول و ايجاد اميد در بين مردم به عنوان نياز امروز جامعه مطالبی را عنوات نمودند .
کد مطلب: 152